بتونه آستری پایه آب

بتونه آستری پایه آب مخصوص زیرسازی و رنگ کاری صنایع چوبی (مبلمان،دکور و سرویس خواب)

در حال حاضر در زیرسازی و رنگ کاری چوب، بتونه آستری های پایه حلالی (تینر و بنزین) به عنوان دو لایه زیرسازی مورد استفاده قرار می گیرند که همواره معایبی همچون سمیت، اشتعال پذیری، آلودگی محیط زیست و زمان طولانی برای خشک شدن و البته هزینه بالا در این نوع زیرسازی وجود داشته است.

بتونه آستری پایه آب رنگین نانوساختار با فرمولاسیون جدید، ساختار نوین و کاربرد گسترده وارد صنعت زیرسازی و رنگ کاری چوب گردیده است. حلال این محصول آب است. از مزایای این بتونه آستری: عدم اثرات زیست محیطی، بدون سمیت، قیمت ارزان، خشک شدن سریع، عدم اشتعال پذیری، کاربرد آسان، سنباده خوری مطلوب و عدم ترک در سطح می باشد که این محصول را برای کارگاه های رنگ کاری چوب جذاب کرده است.

  fa_IRus

  شركت رنگين نانو ساختار
  مستقر در مركز رشد واحدهاي فناور دانشگاه رودهن
  *رنگ پودري الكترواستاتيك نانوفناوري آنتي باكتريال
  اين نوع پوششها از خانواده رنگهاي پودري الكترواستاتيك بوده و با كمك تكنولوژي نانو خواص آنتي باكتريالي در آن ايجاد شده است. بدين معنا كه باكتري هاي خانواده E.Coli و استافيلوكوكوس، در مواجهه با اين رنگها تا٩٩.٩٩٪؜ نابود ميشوند.
  اين پوششها براي رنگ كردن كليه تجهيزات بيمارستاني، آزمايشگاهي، آموزشي، لوازم خانگي، تجهيزات ورزشي و …؛ توصيه ميشود كه با نابود كردن باكتري هاي بيماري زا به حفظ سلامت عمومي كمك ميكند.
  اين پوششهاي نانوفناوري نسبت به رنگهاي معمولي ازخواص فيزيكي و شيميايي مطلوبتري هم برخوردارند.

  آدرس

  .دفتر مركزي
  پارك فناوري پرديس، خ دانش ١، شماره١٣٢،ط٢
  ٠٢١٧٦٤٨٠٠٤٥
  فكس
  ٠٢١٧٦٤٨٠٠٤٦
  فروشگاه مركزي
  تهران، جاده آبعلي، منطقه صنعتي سياه سنگ ، نبشدانش١٠، پلاك ١٣
  تلفن
  ٠٢١٧٦٢١٨٢٠٩

  آزمايشگاه مركزي:
  تهران، رودهن، خ دانشگاه ، مركز رشد واحدهاي فناور، ط همكف

  تلفن همراه

  0912-1447869

  ایمیل

  info@nano-newtech.com