گردشگری در چین

شهر های چین

شانگهای (به چینی: 上海) شهری در چین است که با جمعیت ۲۴ میلیون نفری در سال ۲۰۱۸ پرجمعیت‌ترین شهر جهان به‌حساب می‌آید. این شهر یک مرکز اقتصادی جهانی است و بندر آن پرترددترین بندر کانتینری جهان به‌حساب می‌آید. شانگهای در دلتای رود بزرگ یانگ تسه در جنوب پای رود یانگ تسه در میانهٔ انتهای شرقی خاک اصلی چین قرار دارد.

شانگهای، به طور خلاصه هو، یک کلانشهر مشهور بین المللی است که توجه زیادی را از سراسر جهان به خود جلب می‌کند. این رودخانه در دهانه رودخانه یانگ تسه واقع شده و به عنوان تأثیرگذارترین مرکز اقتصادی، مالی، تجارت بین المللی و فرهنگی در شرق چین عمل می کند. همچنین این یک مقصد سفر محبوب برای بازدید کنندگان است که می توانند توسعه ضربان دار کشور را درک کنند.

استعداد چند فرهنگی این شهر علاوه بر مدرن شدن، شکوه و جلوه‌ای بی نظیر به آن بخشیده است. در اینجا، ترکیبی کامل از فرهنگ ها، مدرن و سنتی و غربی و شرقی یافت می شود.

آسمان خراش های جدید و قدیمی در کنار هم آسمان شهر را ترسیم می‌کنند. آداب و رسوم غربی و سنت‌های چینی در هم آمیخته و فرهنگ این شهر را شکل داده و اقامت یک بازدید کننده را به یاد ماندنی می‌کند.

تصاویر بیشتر از پکن

تصاویر بیشتر از دیوار چین

اسکرول به بالا